Szkoła uczy, jak być gejem

Źródło: Rzeczpospolita: Szkoła uczy, jak być gejem
20.12.2006

Homoseksualne lobby na Zachodzie stara się wywierać coraz silniejszy wpływ na dzieci. Aby wychować w „tolerancji” przyszłe pokolenia, homoseksualiści wkraczają do szkół

homoseksualizm i dzieci
W Kanadzie, Holandii czy w Stanach Zjednoczonych dzieci uczą się akceptować nowy model rodziny
EAST NEWS

Niedawno w Belgii wprowadzono specjalny podręcznik dla nauczycieli. Ma on wyeliminować ze szkół homofobię (w żargonie politycznej poprawności określa się tak prawdziwą lub urojoną niechęć do homoseksualistów) i wskazać, jak wspierać osoby o innej orientacji. W podręczniku można m.in. przeczytać o”trudnościach młodych ludzi ze zdefiniowaniem własnej tożsamości seksualnej”, stereotypach i uprzedzeniach. Nauczyciele powinni prowadzić zajęcia pt. „Kim jestem?”, „Mój najlepszy przyjaciel jest gejem” czy „Inna rodzina”.

Nauczyciel-bigot i religijni fanatycy

Homoseksualnej indoktrynacji poddawane są dzieci w Szwecji. W tamtejszych szkołach podstawowych prowadzi się już obowiązkowe lekcje o homoseksualizmie, biseksualizmie i transwestytyzmie. Dzieciom przedstawia się dwa wzorce – hetero- i homoseksualny – z których rzekomo mogą sobie wybrać ten, który im bardziej pasuje.

W zeszłym roku w jednej ze sztokholmskich szkół doszło do skandalu, gdy przedstawiciel organizacji pozarządowej odczytał sześciolatkom homoseksualną, porno-nowelę. Doincydentu doszło podczas tzw. godziny bajek. Autorzy pomysłu zamierzali zbadać „postawę dzieci i przeżywanie przez nie własnego ciała, miłości i seksualności”.

W Internecie można znaleźć opis zajęć, jakie w szkołach prowadzi Szwedzka Federacja Praw Gejów i Lesbijek. Celem przeznaczonych dla 14-latków lekcji ma być „rozpowszechnienie wiedzy o homoseksualizmie” i”walka z uprzedzeniami i nietolerancją”. Projekt przewiduje m.in. zadawanie następujących pytań sprowadzonym do klasy homoseksualistom: „Jak uprawiasz seks?”, „Co powiedzieli twoi rodzice, gdy dowiedzieli się, że jesteś gejem?”, „Co zrobisz, jak będziesz chciał mieć dzieci”. Federacja uprzedza, że podczas wdrażania programu może dojść do „nieprzyjemnych sytuacji”. Kłopoty może sprawiać „nauczyciel-bigot” (z reguły natychmiast wyprasza się go z klasy) albo same nastolatki. „Stawienie czoła uczniowi, który jest faszystowskim lub religijnym fanatykiem, nigdy nie jest zbyt przyjemne” -napisano w projekcie.

Inżynieria społeczna

Na agresję środowisk homoseksualnych i ich lewicowych patronów dzieci narażone są też po drugiej stronie oceanu. Lokalne władze Kalifornii usiłowały niedawno przeforsować ustawę wprowadzającą do publicznych szkół lekcje o zachowaniach seksualnych.

-To byłyby groźne eksperymenty na dzieciach, inżynieria społeczna. Ta drapieżna ustawa jest wymierzona w niewinność naszych dzieci – przekonywał republikański deputowany Dennis Mountjoy.

O tym, jaki wpływ na dzieci mogą mieć podobne lekcje, świadczy przykład z Karoliny Północnej, gdzie w jednej ze szkół prowadzono seminarium „Nowy homonastolatek”. Podczas zajęć dwóch homoseksualistów tłumaczyło dzieciom, że nie mogą być pewne swojej orientacji, i że powinny w szkole założyć „gejowski klub”. Dla części uczniów skończyło się to poważnymi zaburzeniami seksualności i problemami psychicznymi.

Podręcznik dla lesbijek

W Kanadzie na półkach supermarketów amerykańskiej sieci Wal-Mart znalazł się podręcznik lesbijskiego seksu dla małych dziewczynek. Autorzy przekonują, że tylko 10 procent społeczeństwa jest naprawdę hetero-, a reszta jest homo- lub biseksualna. Dziewczynkom radzi się m. in., żeby wkładały sobie w majtki kawałki lateksu używane podczas operacji dentystycznych. Po co? Oczywiście „dla większej frajdy”.

Całość napisana jest wyjątkowo wulgarnym językiem. Jeden z rozdziałów zatytułowany jest „Kiedy pierwszy raz pie… się z dziewczyną”. Dzieci mogą przeczytać następujące zdanie: „Jeżeli potrzebujesz Światobliwego Boga, to dla mnie jest nim wielka czarna lesba”.

Część kosztów związanych z wydaniem książki pokrył poprzedni, lewicowy, kanadyjski rząd.

– Publikacja ta może wyrządzić poważną krzywdę dzieciom. To skandal, że zostało to sfinansowane z pieniędzy podatnika! Większość Kanadyjczyków brzydzi się czymś takim – oburza się w rozmowie z ” Rz” Joseph Ben-Ami, dyrektor Instytutu Kanadyjskich Wartości z Ottawy.
PIOTR ZYCHOWICZ

3 myśli w temacie “Szkoła uczy, jak być gejem

 1. Surion E. 3 stycznia 2007 / 08:58

  > [..] Dla części uczniów skończyło się to poważnymi zaburzeniami
  > seksualności i problemami psychicznymi. [..]

  To raczej mało możliwe 🙂 … i w ogóle połowa tego tekstu brzmi nieprawdopodobnie, żeby nie powiedzieć absurdalnie. Może Pan podać źródła jakieś?

 2. huzarus 3 stycznia 2007 / 09:43

  Źródło artykułu zamieściłem na początku.
  Niestety takie rzeczy dzieją się naprawdę, chociaż w takim kraju jak Polska wydają się „nieprawdopodobnie, żeby nie powiedzieć absurdalnie”.

 3. Sergiusz Muszyński 29 sierpnia 2012 / 19:20

  Każdy, kto chociaż trochę interesuje się tym, jak jest na Zachodzie, albo tam mieszkał przez pewien czas (jak ja) potwierdzi, że takie rzeczy się tam dzieją. Pozdrawiam :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.