Imam wzywa do mordów

Źródło: Rzeczpospolita: Imam wzywa do mordów
31.03.2007

WŁOCHY Fanatycy wciąż uczą nienawiści

Włoski dziennikarz ukrytą kamerą sfilmował prywatne islamskie nabożeństwo, w czasie którego zachęcano do mordowania chrześcijan i żydów.

W meczetach padają politycznie poprawne słowa zachęcające do integracji, przestrzegania prawa i krytykujące terroryzm. Ale islamski ekstremizm nie wyparował. Zszedł jedynie do podziemia. Imamowie, nierzadko nieuprawnieni do głoszenia kazań w meczetach w krajach islamskich, pokazują prawdziwe oblicze podczas spotkań organizowanych w prywatnych domach. Reporter telewizji RAI, Arab z pochodzenia, wszedł z ukrytą kamerą domieszkania, w którym wiernych nauczał Khohaila, imam turyńskiego meczetu.

– Nie integrujcie się z ludźmi Zachodu, nie zadawajcie się z chrześcijanami ani z żydami. Z niewiernymi nie można iść na kompromisy. Ich się zabija i basta. Naszym żonom i córkom też trzeba nieraz przyłożyć, żeby znały mores – mówił imam. W mieszkaniu było pełno materiałów propagandowych al Kaidy.
Piotr Kowalczuk z Rzymu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.