Po homoseksualizmie czas na legalizację pedofilii

Pedofile świętują w tym tygodniu International Boy Love Day (IBLD). Stronę internetową propagującą ten dzień zablokowano w wielu krajach zachodnich. W Polsce jest dostępna

Z okazji tego święta zwolennicy organizacji takich jak Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Miłości Mężczyzn i Chłopców (NAMBLA) mają zapalać w miejscach publicznych niebieskie świeczki. Pomysł obchodzenia pedofilskiego święta narodził się w 1998 roku podczas dyskusji na czatach SafeHaven i BoyChat. Wybrano dzień letniego przesilenia, bo najdłuższy dzień w roku „jest najlepszy do celebrowania młodzieńczej miłości”. W 2002 roku postanowiono jednak przesunąć obchody na pierwszą sobotę po dniu przesilenia. Pedofile narzekali bowiem, że w dniu roboczym trudno znaleźć czas, by spotkać się w gronie kolegów i zapalić świeczkę.

We Francji, Włoszech i Wielkiej Brytanii strona internetowa IBLD została zablokowana, w Polsce jest dostępna. – Trzeba ustalić, gdzie jest serwer tej strony. Ma niepolską domenę, więc jest mało prawdopodobne, że została zarejestrowana na terenie Polski – tłumaczy „Rz” podinspektor Mariusz Sokołowski.

Strona jest też dostępna w Hiszpanii. Tamtejszy rzecznik praw człowieka i organizacje pozarządowe, m.in. Save the Children, zwrócili się do prokuratury o natychmiastowe jej zablokowanie.

Organizacje pedofilskie twierdzą, że nie namawiają nikogo do łamania prawa i że akceptują tylko stosunki seksualne, do których dochodzi za obopólną zgodą. „Święto BoyLove ma również na celu uhonorowanie chłopców, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie sztucznym i złym zasadom zabraniającym takiej miłości” – tłumaczy anonimowy autor na stronie pedofilów.

Najlepszą formą obchodów jest, jego zdaniem, spotkanie z byłym kochankiem. „Spędźcie ten dzień z chłopcem bądź mężczyzną, którym teraz już jest, być może nawet z jego rodziną, jeżeli jest żonaty i ma dzieci” – apeluje autor. Dla większości pedofilów głównym świętem nie jest BoyLove Day, tylko Dzień Alicji obchodzony 25 kwietnia. 90 proc. pedofilów to heteroseksualiści, a to święto upamiętnia domniemany związek autora „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla z czteroletnią Alice Liddell.

W 2006 roku w Holandii powstała pierwsza na świecie partia dążąca do legalizacji pedofilii. Ma kilku członków. Większość pedofilów woli się nie ujawniać. O skali zjawiska świadczy jednak coraz szersza oferta forów internetowych. Forum „Christian boylovers” poleca się wszystkim, których łączy zamiłowanie do chłopców i… wiara chrześcijańska.

Źródło : Rzeczpospolita: W swoje święto pedofile zapalą świeczki
Marcin Szymaniak 24-06-2008

6 myśli w temacie “Po homoseksualizmie czas na legalizację pedofilii

 1. mobi 24 czerwca 2008 / 13:42

  Czasem umknie nam jakiś ważny fakt. Bardzo łatwo o przekłamanie. Jeśli 90% pedofilów to heteroseksualiści, to wydaje się, że ta wiadomość jest jednoznaczna. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że homoseksualistów jest w każdym społeczeństwie ok. 3%, to wychodzi na to, że wśród homoseksualistów jest 3x więcej pedofilów niż wśród heteroseksualistów. A to już bardzo ważna informacja wskazująca na relację między homoseksualizmem a pedofilią.

 2. DiamentowaPani 15 sierpnia 2008 / 13:13

  mobi – ja piedole, zrozum że nie każdy homoseksualsita to pedofil. Wy konserwatyści próbujecie ich zdyskredytować, wmawiając ludziom, że każdy homoseksualista to pedofil i że nie wolno ich tolerować. Wy konserwatyści bardzo lubicie dyskredytować ludzi i wpychać się z buciorami w życie innych.

 3. kwaku 27 sierpnia 2010 / 11:43

  DiamentowaPani – ja pierdziele, kobieto, skończ najpierw liceum, ew weź korepetycję z matematyki, bo podstaw logiki ani matematyki nie znasz:
  Jeśli co dziesiąty pedofil jest homoseksualistą, a homoseksualistów jest w każdym społeczeństwie ok 0,02% (a nie 3% jak pisał mobi) to wynik jest JEDNOZNACZNY.
  Nikt tu pisał o tym, że każdy homo jest pedofilem- ZWYKŁA MATEMATYKA, wytłumaczę Ci jak małemu dziecku (bo kobiety zazwyczaj w matmie nie są dobre):
  Załóżmy, że w Polsce żyje 10 tys pedofilów.

  0,02% ludności Polski stanowią homoseksualiści – 0,002 x 30mln (nie liczymy dzieci) = 60 tys homoseksualistow w Polsce

  Homoseksualistów-pedofili jest w Polsce 10% x 10 tys = 1 tys (bo reszta, tzn 90% jest heteroseksualistami).

  Niech 100% będzie całkowitą liczbą homoseksualistów w Polsce tj. 3 tys-
  a więc liczba homoseksualistów-pedofilów wśród homoseksualistów wynosi teoretycznie 1,667% (1,000/60,000 x 100%), jednak w praktyce wynik ten jest 2x wyższy, ponieważ kobiety nie są pedofilami.

  Mamy więc ok 3,34% odsetek pedofilii wśród (tfu!) gejów!

  Wśród nie dewiantów- tzn 15mln heteroseksualistów jest to 9,000/15,000,000 x 100% = 0,06%

  Wynik jest jednoznaczny. Wy lewacy nie umiecie się pogodzić z faktami.

  „Wy konserwatyści bardzo lubicie dyskredytować ludzi i wpychać się z buciorami w życie innych”

  Wy za to bronicie dewiantów a wpychacie się z buciorami w życie chrześcijan. Wynocha HIPOKRYCI !!!

  • Aster 29 sierpnia 2010 / 08:39

   Tu nie chodzi o wolność ale o zasady i obronę tych, którzy sami się nie umieją bronić, bo jak wiadomo homoseksualiści dążą do adopcji dzieci i w każdym kraju tak jest. Mam jednak nadzieję że Polacy nie dadzą się obłąkać hasłami o wolności i nie dopuszczą do tego.

   Wolność nie zawsze równa się dobro człowieka. Czego przykładem jest spora grupa homoseksualistów mających problemy z tożsamością i żyjących jakby Boga nie było.

   I w tym jest problem-Bóg jest, tylko trzeba go poszukać a nie wypierać ze świadomości i blokować sumienie, które nam wyrzuca zło.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.