Tolerancja religijna muzułmanów

Poniżej zapożyczony tekst i film (bez mojego komentarza)

Przedstawiamy Państwu nagranie video, na którym pewien muzułmanin zrywa krzyżyk powieszony na ścianie i rzuca go na ziemię, wprost pod nogi jednego z Polaków. Zajście miało miejsce w myjni samochodowej w Wielkiej Brytanii, w której powyższe osoby były zatrudnione. O sprawie poinformował nas Czytelnik portalu Narodowcy.net.

Sprawcą całego zdarzenia był Bedri Brahimi, muzułmanin pochodzący z Kosowa, który opuścił swój kraj jako uchodźca. Znalazł on pracę w myjni automatycznej, której został operatorem. Pracowały tam osoby również innych wyznań i narodowości, m.in. Polacy i Litwini. Jak pisze nasz Czytelnik, który zresztą sam znalazł tam zatrudnienie, jego szef na równi traktował tylko muzułmanów, a do innych osób odnosił się z pogardą.

To właśnie Polak powiesił w jednym pomieszczeń pracowniczych mały krzyżyk. Jak informuje, wisiał on tam w widocznym miejscu przez trzy lata nikomu nie przeszkadzając. Dopiero przy naprawianiu instalacji elektrycznej, muzułmanin zerwał krzyżyk i rzucił go na ziemię, co widać w 6 sekundzie na nagraniu.

„Dopiero niedługo przed moim odejściem, gdy przeciągał kable razem ze swoim kolegą , ostentacyjnie bez słowa zerwał krzyż i rzucił pod nogi moje i drugiego Polaka. Wiem, że miał prawo go zdjąć, zwrócić uwagę, ale zrobił to tak jak widać na filmie, obrażając nasze uczucia religijne! Zauważyłem od razu, ze rzucił krzyżem ale dotarło to do mnie dopiero po kilku sekundach bo po prostu nie mogłem uwierzyć, że naprawdę to zrobił. Podniosłem krzyż, wściekły zapytałem go co robi, przecież dla nas to symbol religijny, ale nawet nie zareagował (…) O zajściu poinformowałem korporację, w odpowiedzi dowiedziałem się, że ze względu na ich umowę i relacje z operatorem myjni nie są oni zobowiązani do wyciągani konsekwencji w sprawie rasizmu, zastraszania i wykorzystywania pracowników i powinienem skontaktować się z prawnikiem i załatwić to we własnym zakresie. Po prostu korporacja umywa ręce i konsekwencji od operatora nie wyciąga.” – relacjonuje naoczny świadek zdarzenia.

Ponadto przyznaje on, że poprawność polityczna w Wielkiej Brytanii sięga zenitu. „(…) reakcja byłaby dopiero gdybym to np. ja rzucił koran. Zostałbym wtedy potępiony, prawdopodobnie nawet z miejsca pobity, a całą sprawę nagłośniono by w mediach”. Jego zdaniem przez poprawność polityczną ludzie na emigracji w Wielkiej Brytanii boją się zareagować, gdyż mogą zostać potem oskarżeni o rasizm. Tymczasem muzułmanie rosną w siłę, celowo i systematycznie wykorzystują swoją uprzywilejowaną pozycję. „Każdy niewierny może być wykorzystany, okradziony, poniżony – nieliczni się przeciwstawią, bardzo nieliczni” – pisze nasz Czytelnik.

źródło: Narodowcy.net

3 myśli w temacie “Tolerancja religijna muzułmanów

 1. Quweta 15 lutego 2014 / 16:54

  Wine ponosi tylko ten Polak,ktory zrobil samowolke w cudzym zakladzie pracy zawieszajac smieszny krzyzyk. Tym samym obrazal uczucia religijne innych pracownikow – 3 lata,jak z duma zauwazyl. Mam nadzieje,ze poniesie tego konsekwecje.

  • annamaria 16 lutego 2014 / 15:29

   Mam nadzieje, ze Polacy stana w obronie Krzyza, a konsekwencje poniesie muslim.

 2. Krzychoo 16 lutego 2014 / 09:34

  Film oczywiście podnosi ciśnienie, po to został do sieci wrzucony i nagłośniony. Ale jakiej reakcji spodziewał się autor? Anglików nie wzruszają zbiorowe gwałty na dzieciach (grooming), popełniane przez muzułmanów, a co dopiero rzucenie krzyżyka jakiemuś Polakowi pod nogi. Sami na siebie bat kręcą. Widzi to ulica, ale póki co ponad mur politycznej poprawności przebija się tylko EDL i Britain First. Nie robią zresztą nic ponad pokrzykiwanie, że jak wam strasznie pokażemy to okropnie zobaczycie. To nie jest nasze zoo i to nie są nasze małpy. Takie tam porządki panują. Pewnie dlatego tylu Brytyjczyków emigruje z tego kraju. Obok komputera zawsze mam paczkę popcornu i z zainteresowaniem śledzę ten muzułmański cyrk, czekając co z niego wyniknie. I wiele lat poczekam zapewne, bo nawet odcięcie głowy żołnierzowi nie poderwało ulicy.
  Jest to świetne miejsce, by podziękować ludziom, którzy bronią naszego kraju przed muzułmańskim zalewem: służbom granicznym, które traktują ich tak, że marzą tylko o ucieczce z naszego kraju, nie mając ochoty na osiedlenie się tutaj. Nie ma w tym sarkazmu, to szczera podziękowania od Polaka. Bardzo dziękuję Wam za Waszą pracę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.